Kalender

KALENDER 

September
• 15 september, jeugdcompetitie Geel 1 vanaf 10:30 uur, banen 4 & 5
• 21 september, SWIFT competitie 9:30 tot 16:30 uur, banen 1 t/m 3
• 21 september, damescompetitie 17+ vanaf 13:00 uur, banen 4 & 5
• 22 september, jeugdcompetitie Groen 1 vanaf 09:00 uur, banen 4 & 5
• 22 september, jeugdcompetitie Groen 2 vanaf 12:00 uur, banen 4 & 5
• 20 september, damesdubbel 17+ vanaf 19:00 uur, banen 4 & 5
• 21 september, damesdubbel 17+ vanaf 09:00 uur, banen 4 & 5
• 27 september, open inloop
• 27 september, damesdubbel 17+ vanaf 19:00 uur, banen 4 & 5
• 28 september, SWIFT competitie 9:30 tot 16:30 uur, banen 1 t/m 3
• 28 september, damesdubbel 17+ vanaf 09:00 uur, banen 4 & 5
• 28 september, gemengd dubbel 17+ vanaf 13:00 uur, banen 4 & 5
• 29 september, jeugdcompetitie Oranje 1 van 09:00 – 12:00 uur, banen 1, 2 & 3
• 29 september, jeugdcompetitie Geel 1 vanaf 12:00 uur, banen 4 & 5

Oktober
• 4 oktober, open inloop met eten
• 5 oktober, SWIFT competitie 9:30 tot 16:00 uur, banen 1 t/m 3
• 5 oktober, damesdubbel 17+ vanaf 09:00 uur, banen 4 & 5
• 5 oktober, damescompetitie 17+ vanaf 13:00 uur, banen 4 & 5
• 6 oktober, jeugdcompetitie Groen 2 vanaf 9:00 uur, banen 4 & 5
• 6 oktober, jeugdcompetitie Groen 1 vanaf 12:00 uur, banen 4 & 5
• 11 oktober, PST Hang-Out
• 12 oktober, SWIFT competitie 9:30 tot 19:00 uur, banen 1 t/m 3
• 12 oktober, damescompetitie 17+ vanaf 09:00 uur, banen 4 & 5
• 12 oktober, gemengd dubbel 17+ vanaf 13:00 uur, banen 4 & 5
• 13 oktober, PST Oktoberfeest
• 13 oktober, jeugdcompetitie Groen 2 vanaf 10:00 uur, banen 4 & 5
• 18 t/m 25 oktober, herfstvakantie, banen open, kantine gesloten, geen les
• 18 oktober, damesdubbel 17+ vanaf 19:00 uur, banen 4 & 5
• 19 oktober, damescompetitie 17+ vanaf 09:00 uur, banen 4 & 5
• 19 oktober, damesdubbel 17+ vanaf 14:00 uur, banen 4 & 5
• 20 oktober, jeugdcompetitie Groen 2 vanaf 09:00 uur, banen 4 & 5
• 20 oktober, jeugdcompetitie Geel 1 vanaf 12:00 uur, banen 4 & 5
• 25 oktober, damesdubbel 17+ vanaf 19:00 uur, banen 4 & 5
• 26 oktober, einde najaarscompetitie
• 26 oktober, SWIFT competitie 12:30 tot 17:30 uur, banen 1 t/m 3
• 26 oktober, damesdubbel 17+ vanaf 09:00 uur, banen 4 & 5
• 26 oktober, damescompetitie 17+ vanaf 13:00 uur, banen 4 & 5
• 27 oktober, jeugdcompetitie Groen 2 vanaf 10:00 uur, banen 4 & 5

November
• 1 november, open inloop met eten
• 8 november, PST Hang-Out
• 9 november, PST Discotoernooi
• 15 november, Thema avond, EHBO Cursus deel 1
• 17 november, intocht Sinterklaas in Amsterdam
• 22 november, Thema avond, EHBO Cursus deel 2
• 29 November, open inloop

December
• 6 december, open inloop met eten
• 13 december, PST Hang-Out
• 20 december, Thema avond
• 27 december, Kerstvakantie