Team Oranje competitie-klaar

Het jongste competitieteam (9/10 jaar) is vrijdag 22 maart 2019 goed begonnen aan de voorbereiding van de competitie met een gezellig uitje: Glowgolf. Met de laatste tips van Joyce om straks lekker aan de wedstrijden te beginnen en met krachtvoer: heerlijke pannenkoeken. Kortom: team Oranje is klaar voor de competitie. 

Bikkel, Jort, Mees, Madelief en Loek bij Glowgolf >>>>>>>
(Teamfoto met Cato er bij volgt nog!)

Een verslag van Loek: 

Ons team had een uitje. We gingen naar Glowgolf waar je binnen kunt midgetgolfen. Het was heel leuk. We gingen met Bikkel, Jort, Mees, Madelief en ik dus (Loek). Ook Joyce deed mee. Daarna gingen we lopend terug naar PST om te gaan tennissen en Joyce vertelde nog wat over de competitie. Daarna pannenkoeken eten en daarna nog even spelen. Het was superleuk. En ik heb heel veel zin in de competitie.

Groetjes,
Loek